Sari la conținut

ADUNAREA GENERALĂ

Membrii Adunării Generale Naţionale

  1. Tupiluşi Tudorel (Preşedinte)
  2. Dima Mihai (Prim Vicepreşedinte)
  3. Bîldea Dumitru (Alba)
  4. Popa Ioan (Alba)
  5. Atimuţ Florin-Dorin (Arad)
  6. Pătru Aurel (Arad)
  7. Martin Gabriela (Argeş)
  8. Giulea Vasile (Argeş)
  9. Damian Laura (Bacău)
  10. Măric Cristinel Gheorghe (Bacău)
  11. Merca Mihai Nicolae (Bihor)
  12. Drăgoi Doina-Liana (Bihor)
  13. Coman Aurel (Bistriţa – Năsăud)
  14. Pop Iacob (Bistriţa – Năsăud)
  15. Baciu Constantin (Botoşani)
  16. Surugiu Constantin (Botoşani)
  17. Ţigănaş Teodora (Braşov)
  18. Lazăr Gheorghe-Virgil (Braşov)
  19. Badea Marian (Braşov)
  20. Stroe Daniela (Brăila)
  21. Bujor Mihaela (Brăila)
  22. Calotă Cosmin (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  23. Tomina Constantin (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  24. Anton Costel (Buzău)
  25. Carapit Vasile (Buzău)
  26. Rădulescu Florentin-Cristian (Cluj)
  27. Podosu Ion (Cluj)
  28. Vanda Silviu Valeriu (Cluj)
  29. Feurdean Alin (Cluj)
  30. Iova Iulian (Constanţa)
  31. Dumitraşcu Mihail – Cornel (Constanţa)
  32. Ciuciulete Marian (Dâmboviţa)
  33. Vintilă Dumitru (Dâmboviţa)
  34. Deliu George – Ninel (Dolj)
  35. Ghincea Mihaela – Iuliana (Dolj)
  36. Ilieş Vasilică (Galaţi)
  37. Ilieş Mariana (Galaţi)
  38. Tamaş Mariana (Harghita-Covasna)
  39. Lukács Ana – Iboi (Harghita-Covasna)
  40. Ştefan Costel Puiu (Hunedoara)
  41. Vraciu Ramona (Hunedoara)
  42. Mocanu Oana-Lucia (Iaşi)
  43. Pădurariu Adina (Iaşi)
  44. Lăcătuş Elena (Maramureş)
  45. Juncan Sorin Gheorghe (Maramureş)
  46. Zaharia Victor (Mehedinţi)
  47. Tiucşan Mitică (Mehedinţi)
  48. Oreian Virgilus Tiberiu (Mureş)
  49. Fărăgău Dorin (Mureş)
  50. Gherasim Gelu (Neamţ)
  51. Fluieraş Ionuţ (Neamţ)
  52. Dragomir Cornel (Prahova)
  53. Datcu Nicolae-Daniel (Prahova)
  54. Lupan Alexandru (Satu Mare)
  55. Bura Vasile (Satu Mare)
  56. Tirizică Elena – Adela (Sălaj)
  57. Pop Claudiu (Sălaj)
  58. Dordea Bogdan-Horea (Sibiu)
  59. Zamfir Lucian Viorel (Sibiu)
  60. Valach Aurel (Suceava)
  61. Baran Grigore (Suceava)
  62. Gănescu Emilian (Teleorman-Giurgiu)
  63. Stoica Marin (Teleorman-Giurgiu)
  64. Risti Ion (Timiş-Caraş-Severin)
  65. Cristache Constantin (Timiş-Caraş-Severin)
  66. Olaru Mihăiţă (Vaslui)
  67. Todiraşcu Mihai (Vaslui)
  68. Porfire Nicolae (Vâlcea – Olt)
  69. Chelaru Iuliana (Vâlcea – Olt)
  70. Nanu Dorina (Vrancea)
  71. Pîsu Florinel (Vrancea)
  72. Mihalache Antoaneta Luminiţa (Reprezentanta Comisiei Naţionale de Femei)
  73. Lesneanu Iulian (Reprezentantul Comisiei Naţionale de Educaţie)
Sari la conținut