Adunarea Generală

Membrii Adunării Generale Naționale

  1. Tupiluși Tudorel (Președinte)
  2. Dima Mihai (Prim Vicepreședinte)
  3. Buțu Ioan (Alba)
  4. Atimuț Florin-Dorin (Arad)
  5. Pătru Aurel (Arad)
  6. Ambrosi Balș Dumitru Daniel (Arad)
  7. Martin Gabriela (Argeș)
  8. Giulea Vasile (Argeș)
  9. Olteanu Alexandru (Argeș)
  10. Damian Laura (Bacău)
  11. Măric Cristinel Gheorghe (Bacău)
  12. Iacob Veniamin (Bacău)
  13. Boiț Ioan (Bihor - Salaj)
  14. Merca Mihai Nicolae (Bihor - Salaj)
  15. Avram Florin (Bihor - Salaj)
  16. Coșar Marius-Gheorghe (Bihor - Salaj)
  17. Pop Iacob (Bistrița - Năsăud)
  18. Coman Aurel (Bistrița - Năsăud)
  19. Surugiu Alexandru (Botoșani)
  20. Dănilă Laura (Botoșani)
  21. Surugiu Constantin (Botoșani)
  22. Lazăr Gheorghe-Virgil (Brașov)
  23. Ioțu Daniela (Brăila)
  24. Suciu Daniel Cătălin (Brăila)
  25. Tomina Constantin (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  26. Lesneanu Iulian (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  27. Florea Sora (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  28. Zaharia Nicolae (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  29. Caraman Iulian (Buzău)
  30. Carapit Vasile (Buzău)
  31. Podosu Ion (Cluj)
  32. Vanda Silviu Valeriu (Cluj)
  33. Ludușan Pavel (Cluj)
  34. Rădulescu Florentin-Cristian (Cluj)
  35. Iova Iulian (Constanţa)
  36. Ciuciulete Marian (Dâmboviţa)
  37. Mlădinescu Leontin (Dolj)
  38. Ilieş Vasilică (Galați)
  39. Mogoșanu Rodica (Gorj)
  40. Tamaș Mariana (Harghita-Covasna)
  41. Lukács Ana - Iboi (Harghita-Covasna)
  42. Szekely Csaba (Hunedoara)
  43. Șoldan Costel (Iaşi)
  44. Pădurariu Adina (Iaşi)
  45. Mocanu Oana-Lucia (Iaşi)
  46. Alistar Mihai (Iaşi)
  47. Lăcătuș Elena (Maramureş)
  48. Man Rozalia (Maramureş)
  49. Zaharia Victor (Mehedinți)
  50. Oreian Virgilus Tiberiu (Mureş)
  51. Morar Mihail (Mureş)
  52. Fărăgău Dorin (Mureş)
  53. Curticăpean Pavel (Mureş)
  54. Gherasim Gelu (Neamţ)
  55. Cîrtiță Carol (Prahova)
  56. Encuna Gheorghe (Prahova)
  57. Lupan Alexandru (Satu Mare)
  58. Troba Albert (Satu Mare)
  59. Dordea Bogdan-Horea (Sibiu)
  60. Bîgu Ioana-Lucia (Sibiu)
  61. Baran Grigore (Suceava)
  62. Mihai Dumitru (Suceava)
  63. Mureșan Valer (Suceava)
  64. Iosub Romică (Suceava)
  65. Gănescu Emilian (Teleorman-Giurgiu)
  66. Risti Ion (Timiş-Caraş-Severin)
  67. Cristache Constantin (Timiş-Caraş-Severin)
  68. Mate Attila Istvan (Timiş-Caraş-Severin)
  69. Gașpar Mariana (Timiş-Caraş-Severin)
  70. Zahn Tiberiu (Timiş-Caraş-Severin)
  71. Mihai Daniela Vasilica (Tulcea)
  72. Olaru Mihăiță (Vaslui)
  73. Porfire Nicolae (Vâlcea)
  74. Vlangăr Daniel (Vâlcea)
  75. Nanu Dorina (Vrancea)